Energetska zvanja

Društvo je Udruga građana, u sklopu Zajednice tehničke kulture, koja okuplja energetičare odnosno rukovatelje energetskih postrojenja.

U skladu s time Društvo redovito organizira tečajeve i ispite za stjecanje energetskih zvanja: Sadržaj novog pravilnika možete u cijelosti pogledati na linku Pravilnik gdje je detaljno i opisana nova klasifikacija za energetska zvanja. Društvo energetičara Varaždin nastavlja sa obukom za energetska zvanja u skladu sa novom zakonskom regulativom te organizira polaganje ispita pred Područnom ispitnom komisijom Varaždin.